پوستر رویداد به هم رسانی محصولات پروبیوتیک

رویداد به هم رسانی محصولات پروبیوتیک برگزار شد.

رویداد به هم رسانی با موضوع محصولات پروبیوتیک، توسط پارک علم و فناوری دانشگاه اسلامی، با حمایت شرکت صنایع شیر ایران (پگاه) و با حضور جمعی از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری و مراکز رشد دانشگاه و فعال در حوزه صنایع غذایی برگزار گردید.

این رویداد شامل دو نشست در روزهای دوم و سوم آذر ۱۴۰۰ به صورت مجازی بود.

ادامه مطلب ...
وبینار آموزشی آشنایی با SEO - المقدمه فی SEO یا Introduction to SEO

برگزاری وبینار آموزشی آشنایی با SEO با شرکت دانشجویانی از کشورهای سوریه و لبنان

وبینار آموزشی «آشنایی با SEO – المقدمه فی SEO یا Introduction To SEO»  در تاریخ 20 آبان 1400 با شرکت دانشجویانی از دانشگاه خصوصی الشام (کشور سوریه) و واحد بیروت دانشگاه آزاد اسلامی توسط پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی، با همکاری دفتر توانمندسازی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و با استفاده از پلت فرم دوره های آموزشی کوتاه مدت واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار گردید.

ادامه مطلب ...
ارتباط تغذیه با خلق و خو

اهدای وجه حاصل از برگزاری رویداد ارتباط تغذیه با خلق و خو

ارتباط تغذیه با خلق و خو

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در پی برگزاری رویداد ارتباط تغذیه و خلق و خو توسط شرکت نستله و پارک علم و فناوری، در نشست صمیمانه ای که در روز شنبه 15 آبان 1400 در دفتر پارک علم فناوری صورت گرفت، مبلغ حاصل از ثبت نام شرکت کنندگان، جهت کمک به درمان بیماران کوید-19 به بیمارستان بوعلی اهدا گردید.

رویداد ارتباط تغذیه با خلق و خو، در تاریخ 24 شهریور 1400 با هدف بالابردن سطح آگاهی و فرهنگ تغذیه به صورت مجازی به مدت 2 ساعت برگزار گردید.

در این نشست آقای دکتر عبدالهی ریاست بیمارستان بوعلی، آقای دکتر کریمی ریاست سابق بیمارستان بوعلی، خانم دکتر عزیزی نماینده شرکت نستله، آقای مهندس صدری مهر مدیرکل تجاری سازی و پارک علم و فناوری و آقای بنی اسدی مدیر حراست پارک علم و فناوری حضور داشتند.

 

ادامه مطلب ...
آغاز همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه الشام سوریه

آغاز همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه الشام سوریه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، پیرو تفاهم نامه منعقده در سال 2019، دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه الشام سوریه برنامه مشترک اجرایی امضا کردند.

براساس این برنامه مشترک اجرایی که دارای زمان بندی مشخص است، ظرف مدت سه ماه مرکز نوآوری و فن‌آوری مشترک بین پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه الشام ایجاد خواهد شد.

این مرکز دارای دو دفتر در پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در تهران و در دانشگاه الشام در دمشق خواهد بود و بناست تا در زمینه های فناوری های پزشکی، داروسازی، آی‌.تی و آی‌.سی‌.تی فعالیت کند.

هدف از تاسیس این مرکز، حمایت از پروژه های فناورانه مشترک بین دانشجویان و اساتید دو دانشگاه و کمک به تجاری سازی آنها در بازار منطقه است. این برنامه اجرایی توسط دکتر شریف اشقر رئیس دانشگاه الشام و دکتر محمدجواد صدری مهر مدیرکل پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی امضا شد.

ادامه مطلب ...
مرکز فناوری و نوآوری بیروت - عربی

افتتاح دفتر مرکز فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری در بیروت

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری در تاریخ 15 شهریور 1400 ، دفتر مرکز فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری با حضور مدیرکل پارک علم و فناوری در بیروت افتتاح گردید.

ادامه مطلب ...
دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس

آغاز فعالیت مشترک پارک علم و فناوری و سازمان اتکا در حوزه کشت بافت گیاهی

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی، پیرو امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت دفاع و برگزاری رویداد مشترک به هم‌رسانی پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان اتکا با موضوع کشت بافت گیاهی، و در راستای عملیاتی کردن نتایج این رویداد، اولین بازدید مشترک نمایندگان پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان اتکا از شرکت‌های حاضر در رویداد به هم‌رسانی صورت پذیرفت.

ادامه مطلب ...
دانشگاه دمشق

انتشار خبر بازدید نمایندگان دانشگاه آزاد اسلامی از دانشگاه دمشق

وب سایت دانشگاه دمشق خبر بازدید هیات نمایندگان دانشگاه آزاد اسلامی از دانشگاه دمشق و برگزاری جلسه مشترک را منتشر نمود.

لینک خبر: http://damascusuniversity.edu.sy/ird/index.php?lang=2&set=4&type=1&id=135

ادامه مطلب ...

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.